Intender 650
Produktet kan være være vist med ekstraudstyr og i forskellige modelvarianter.
Intender 650
Mål
| Længde | 6.5 m |
| Dybdegang | 0.7 m |
| Bredde | 2.5 m |
Specifikationer
| Mærke | Intender |
| Vægt | 1250 kg |
| Byggeår | 2019 |
| Skrogmateriale | Glasfiber |
| CE Kategori | C |
| Motorfabrikat | Andet |
| Køling | Ferskvandskøling |
| Kørte antal timer | 20 |
| Anvisningssalg | Ja |
| Lokation | Hos sælger |
| Type | 650 |
| Max. Personer | 9 |
| Søsat år | 2019 |
| Værft land | Holland |
| Bådens tilstand | Meget flot |
| Brændstof | Diesel |
| Drevtype | skrueaksel |
| Motorårgang | 2019 |
| Solgt | Nej |
Materiale
Intender 650
349.000 DKK
Vejledende udsalgspris
Udvalgte data
| Mærke | Intender |
| Længde | 6.5 m |
| Bredde | 2.5 m |
| Søsat år | 2019 |
| Motorfabrikat | Andet |
Varenr: Intender 650